O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Bransoletki diy

Hit czy kit?
Bransoletki z muliny były hitem lat 90, ale ponownie wracają do mody. Nic dziwnego, bo są proste do wykonania i bardzo efektywne. Te bransoletki często też są wykorzystywane jako zakładki do książki.
Bransoletki ze sznurka, pasują bardzo do modnego obecnie stylu ,,Boho”- wzorowanego na stylu hipisowskim i wczesnych latach 70.
Bransoletki diy- ich zaletą jest to, że nie wymagają one wielu materiałów, dzięki czemu łatwo będzie zacząć.
Bransoletki wiązane dzielimy na: węzeł makramowy, węzeł spiralny i węzeł żebrowy prawy. Pokazane jest zakończenie i zapięcie. Zapięcie takie możemy wykonać jeżeli chcemy by naszą bransoletkę można było łatwo zdjąć i założyć. Musimy zatem zrobić zapięcie przesuwne. Niektóre pokazane tutaj sposoby są dla mnie zupełnie nowe. Za czasów dzieciaka się robiło takie bransoletki by być na czasie. Wtedy przodowały bransoletki przyjaźni. Bardzo miło było wrócić do dawnych czasów i przypomnieć sobie te sploty i nauczyć się nowych. ( Moje nastoletnie córy już załapały bakcyla).
Zapraszam do lektury, która jest prosta i zrozumiała. Dzięki jasnym instrukcjom, każdy wykona proste oraz bardziej skomplikowane projekty. Prace ułatwiają praktyczne porady. Na końcu książki są też wskazówki jak własnoręcznie wykonaną bransoletkę możemy efektownie zapakować na prezent.
Tak bransoletka, to idealny pomysł na prezent dla przyjaciółki czy siostry, ponieważ poza wykonaniem uroczej ozdoby możemy również podarować coś unikalnego i ,,od serca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X