O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Zakochaj się jeszcze raz

Ilona Gołębiewska to autorka poczytnych powieści obyczajowych, tworząca o kobietach i dla kobiet. Jej książki poruszają wiele tematów i skłaniają do refleksji nad własnymi życiowymi wyborami.

Los potrafi nas zaskoczyć i niespodziewanie podarować drugą szansę.

Julia Bardo to główna bohaterka książki Ilony Gołębiewskiej pt. „Zakochaj się jeszcze raz”. Dziewczyna nie najlepiej dogaduje się ze swoją matką, a po drugie spotkał ją zawód miłosny. Zaraz po maturze postanawia wyjechać. Mieszka w  Kopenhadze, stolicy Danii. Poznaje tu Adama, z którym udaje jej się stworzyć związek, ale nie jest on zbyt udany i trwały. Podejmuje decyzję o rozwodzie, ponieważ pragnie poczuć się wolna. Jednak niesforny los nie daje o sobie zapomnieć i postanawia zmienić życie Julii. Dziewczyna dostaje wiadomość o ciężkiej chorobie matki, która jest w  szpitalu. Mimo wielu obaw Julia  postanawia wrócić do Budlewic na Mazurach. Ten wyjazd zmieni w jej życiu wiele…..

„Przecież to jest sama chemia. Te wszystkie neurony, przekaźniki i inne synapsy szaleją w  mózgu, a my doprawiamy do tego wielkie teorie o jeszcze większej miłości. Takie bajki dla dorosłych”.

Na strychu trafi na listy, które pozwolą jej inaczej spojrzeć na matkę i jej postępowanie. Spotka też Piotra, swoją wielką miłość…
Co odkryje Julia???
Czy miłość przetrwa lata rozłąki???
Jak skończy się ta historia???

„Czas jest dobrym doradcą, nie można się z niczym spieszyć, zwłaszcza ze sprawami, ktore są skomplikowane”.

By poznać odpowiedzi na te pytania sami musicie sięgnąć po tę pozycję. Gwarantuję, że książka wciąga już od pierwszej strony. Ilona Gołębiewska przygotowała dla nas niezwykłą historię.  Książka jest podzielona na rozdziały, które delikatnie sugerują co nas czeka, a  każdy rozdział przyozdobiony został liśćmi bluszczu. Sama okładka też przyciąga wzrok.

„Czekając na siebie tak wiele lat, zrozumieli, jak bardzo są sobie bliscy. Zakochani mieli przed sobą całe życie”.

Ja książki autorki uwielbiam i każdą biorę w ciemno, bez zastanowienia, bo jeszcze ani razu się nie zawiodłam. To właśnie od książek Ilony i trylogii o Starym domu rozpoczęła się moja przygoda z czytaniem książek. Wtedy przekonałam się ile pochłanianie powieści sprawia frajdy. To dzięki niej odnalazłam swoją pasję, ogromną miłość i inną rzeczywistość do której mogę zawsze uciec.
Przekonajcie się sami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X