O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Igrając z ogniem

Grace, to dziwna dziewczyna, która pracuje w food trucku. Kiedyś miała wszystko urodę i powodzenie. Poprostu była gwiazdą szkoły i jedną z cheerleaderek. Brała udział w szkolnych przedstawieniach. Niestety pożar, który wybuchł w jej domu zabrał jej, to co było dla niej najważniejszym atutem czyli urodę. Po tym zdarzeniu stałą się niewidzialna dla świata. Mogła liczyć tylko na swoją przyjaciółkę- Karlie. Grace łączy naukę i pracę z opieką nad babcią-Savvy, która daje wnuczce popalić i jest z niej nieźle „ziółko”. Pewnego dnia na jej drodze staje West- młody,  przystojny i zbuntowany chłopak.  Jest bardzo popularny a dziewczyny zmienia jak rękawiczki. Ma trudne relacje z rodzicami i skrywa pewną tajemnicę. Bierze udział w nielegalnych walkach i postanawia podjąć pracę w food tracku, w którym pracuje Grace. Oboje za sobą nie przepadają ale rodzi się między nimi nić sympatii.
Czy pokonają swoje uprzedzenia i uporają się z demonami przeszłości??? By poznać ciąg dalszy sami musicie doczytać a gwarantuję, że będzie się działo.
Mamy tu istny rollecoaster emocji, a fabuła jest dość dynamiczna.
Autorka wykreowała silnych i walecznych bohaterów, a dotego bardzo wrażliwych.
Ta książka, to nie tylko opowieść o miłości, to historia dwojga młodych ludzi, którzy walczą o marzenia. Marzenia się spełniają, wystarczy mieć przy sobie osoby, które w ciebie uwierzą.
Książkę można zaliczyć do tych bardziej młodzieżowych. Mi osobiście się ona podobała i na pewno sięgnę po inne pozycje tej autorki.
Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X