O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Krwawe warcaby

„Zemsta podobno jest słodka. Czy na pewno?”

Marta Bednarska nigdy nie miała łatwego życia i już od najmłodszych lat musiała walczyć o swoje.  Wielokrotnie doświadczona przez los teraz musi zmierzyć się z niepełnosprawnością swojego męża po wypadku samochodowym. By mu pomóc postanawia zatrudnić młodego rehabilitanta- Cezarego. Między tą dwójką rodzi się uczucie. Czarek jest zachwycony i oczarowany główną bohaterką, jednak Marta nie od razu wyjawia swoje tajemnice, ponieważ jest kobietą, która potrafi dostosować się do każdej sytuacji, aby osiągnąć zamierzony cel. Jej szaleństwo nie ma granic, a przeszłość ukształtowała ją, jako osobę,  która nie liczy się z konsekwencjami swoich czynów.
„Myślisz, że kogoś znasz, a jednak okazuje się, że nic o tej osobie nie wiesz.  Wychodzi z człowieka mrok, którego wcześniej nie dostrzegałeś.”
Jakie tajemnice skrywa kobieta??
Jak zakończy się ta historia??

„Karma wraca. Zawsze. Nie ważne, jak daleko byś od niej uciekał, to i tak cię dopadnie. Karma to suka, ale sprawiedliwa suka.”

„Krwawe warcaby” to erotyczna powieść przepełniona bólem i zdradą, która bardzo mnie zaskoczyła. Nie byłam przygotowana na tak dużą ilość emocji i zwrotów akcji. Autorka potrafi zaszokować, wzbudzić zainteresowanie i wystraszyć jednocześnie. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani, a do tego każdy z nich jest inny.
Książka zdecydowanie jest dla osób, które lubią mocne i nieoczywiste historie.
Gorąco polecam ‼️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X