O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Dochowaj mojej tajemnicy

Anastazja Makowska to główna bohaterka książki Małgorzaty Grylewicz pt.”Dochowaj mojej tajemnicy”.  Dziewczyna jest w związku z Damianem. Razem tworzą bardzo udany związek. Jednak pewnego dnia Ana zostaje zmuszona do wyprowadzki, ponieważ jej mama kupiła księgarnię, o której zawsze marzyła. Przeprowadza się do Habertowa, a we Wrocławiu zostawia najlepszą przyjaciółkę Klaudię oraz chłopaka.

Czy związek na odległość przetrwa??

Anastazja  w nowym miejscu poznaje Artura Kamińskiego oraz Pawła. Ten pierwszy jest od niej starszy o dziesięć lat i muszą swój związek utrzymywać w tajemnicy. Za to Paweł jest obok i zawsze może na niego liczyć….

Jaki plan wobec wchodzącej w dorosłości Any ma los???

”Podziwiam twoją siłę i samozaparcie w chęci radzenia sobie ze wszystkim samemu, ale czasem nawet najsilniejsza osoba potrzebuje pomocy specjalisty. Przez ten cały czas starałem się ci pomóc najlepiej, jak potrafiłem, nie zawsze wychodziło to jak powinno. Nie umiałem na to spojrzeć racjonalne, bo to dotyczyło ciebie. A jak chyba dobrze wiesz, najtrudniej jest nam spojrzeć na coś racjonalne, jeśli chodzi o bliską nam osobę”.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i zakładam, że nie ostatnie, ponieważ ta historia bardzo mi się podobała. Książkę czytałam z zapartym tchem.  Autorka czaruje swoim piórem i wspaniale przekazuje nam wydarzenia. Muszę przyznać, że pomysł na książkę bardzo mnie urzekł. Nie uświadczycie tu scen erotycznych, które wywołują rumieńce na twarzy. O nie…

„Dochowaj mojej tajemnicy” to książka,  która porusza bardzo ważne tematy.  Miłość, przyjaźń oraz problemy rodzinne. Pokazuje, że młody człowiek u progu dorosłości musi zmierzyć się z poważnymi problemami. Ta historia jest pełna bólu, ale daje też nadzieję.

Jednym minusikiem jest to, że pewne zdarzenia zbyt szybko na siebie się nakładają.

Jest to pozycja idealna na wolny wieczór. 

Przekonajcie się sami ‼️

Polecam całym ❤️

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X