O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Będę żyć

Po raz kolejny dzięki uprzejmości i współpracy reklamowej z wydawnictwem mogłam przeczytać tę książkę i podzielić się z wami moją opinią.
„Będę żyć” to kontynuacja „Będę milczeć” autorstwa Mai Drożdż. Muszę przyznać,  że byłam nastawiona na inny przebieg wydarzeń, ale to nie znaczy, że książka mi się nie podobała. Oba te tomy trzeba  czytać po kolei,  ponieważ są że sobą ściśle powiązane.
Emily za namową Mary postanawia wrócić do Huston i ruszyć ze swym życiem do przodu. Spotyka się z przyjaciółmi Nate’a i angażuje się w sprawę, którą prowadzą. Pomimo sprzeciwu głównodowodzącego postanawia im pomóc, ale nie do końca zdaję sobie sprawę jakie konsekwencje przyniesie jej lekkomyślne zachowanie. Jej przeszłość odzywa się po raz kolejny i nie pozwala rozpocząć normalnego życia.
Czy Emily uda się kolejny raz pokochać?
Czy pozna prawdę??
„Będę żyć” to świetnie zbalansowana powieść,  w której  poza poważnymi tematami znajdziemy sceny wypełnione humorem, zaufaniem i miłością.  Bohaterowie zostali świetnie wykreowani i  nie sposób ich polubić. Historia jest wciągająca i świetnie napisana. Kto zwleka z lekturą drugiej części niech szybko nadrabia by dowiedzieć się z jakim niebezpieczeństwem musi zmierzyć się nasza bohaterka.
Polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X