O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Cień przeszłości, Cykl: Niebezpieczna miłość (tom 3)

Cień przeszłości” to trzeci tom cyklu Niebezpieczna miłość autorstwa Weroniki Tomala. Kto nie czytał poprzednich, uspokajam można czytać też oddzielnie, lecz zachęcam do nadrobienia poprzednich.

Mia Trovato to główna bohaterka książki. Dziewczyna jest córką mafii. Ma dość życia pod opieką brata i by zrobić mu na złość znajduje prace w warsztacie samochodowym. To tam poznaje przystojnego pracownika Damiano. Jednak on po jej zatrudnieniu robi się opryskliwy i niedostępny. Chłopak ma żal do rodziny Trovato, jednak w tym przypadku od nienawiści do miłości dzieli ich tylko jeden krok…

Czy będą w stanie dźwignąć, to co skrywa przeszłość?

Bolą mnie żebra. Każdy kawałek posiniaczonego ciała. Ale jej dotyk wszystko koi. Kiedy jest obok, nic więcej się nie liczy. Jakbym zaczynał wierzyć, ze to, co złe, zniknie bezpowrotnie”.

Książkę czyta się bardzo szybko a autorka nie daje nam się nudzić, ponieważ zaskakuje nas ciągłymi zwrotami akcji. Całość dopełniają dobrze wykreowania i charakterni bohaterowie. Tej dwójki nie da się nie lubić. Ja książki autorki znam i lubię. Niecierpliwie wyczekuje kolejnych historii a was zachęcam do lektury tego tomu.

Jeśli szukacie czegoś z mafią w tle, to ta pozycja jest idealna! Przekonacie się sami!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X