O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Zapach pustyni

Zapach pustyni” autorstwa Moniki Michalik, to opowieść o odkrywaniu miłości i dążeniu do szczęścia. Główną bohaterką tej książki jest Malwina, która od zawsze marzyła o pracy w Emiratach Arabskich. Gdy otrzymuje propozycje wyjazdu na trzymiesięczny kontrakt do Dubaju jest bardzo rozdarta, ponieważ nie chce rozstawać się ze swoim chłopakiem. Jej przełożonym zostaje Ibrahim, który jest w trakcie przygotowań do ślubu z Ayesny. Jednak to nie przeszkadza mu spędzać więcej czasu z Malwiną. Pragnie ją godnie ugościć i pokazać Dubaj z jak najlepszej strony. Tych dwoje coś do sobie przyciąga i rodzi się między nimi zakazane uczycie…

Dwie dusze z zupełnie innych światów, tak rożne, a jednocześnie tak podobne. Zrozumieli, ze wcześniej ślepo wierzyli w kulturowe stereotypy”.

Czy to się może udać?

Odpowiedz znajdziecie między kartkami.

Trzymali się za ręce i uśmiechali do słońca. Kiedyś wydawało im się, ze pochodzą z rożnych światów. Że więcej ich dzieli, niż mogłoby łączyć”.

Autorka na tle pięknych krajobrazów ukazuje trudną miłość, która wymaga poświęceń. Pokazuje oddanie rodzinie i tradycji. Tutaj rozum i serce mówią coś innego. Podczas lektury miałam ochotę spróbować kulinarnych smakołyków. To nie jest leciutka historia, którą zaraz zapomnimy. Bohaterowie i ich historia zostanie z nami na długo.

Gorąco zachęcam sięgnijcie po nią i Wy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X