O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Droga wolna

,,Droga wolna” autorstwa Macieja Czujko, to opowieść o mężczyźnie, który w wieku czterdziestu lat zaczyna od nowa.

Głównym bohaterem tej książki jest Jacek Prystasz, który ma czterdzieści lat i zaczyna wszystko od nowa. Do tej pory decydowała za niego żona Wioletta, ale postanowiła od niego odejść, ponieważ od zawsze mierzyła wysoko. Marzyła by na swojej drodze spotkać bogatego biznesmena, który zapewni jej wygodne życie. Mężczyzna próbuje sobie wszystko poukładać i odzyskać godność, radość z życia i marzenia. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka Marię Dunaj, właścicielkę biura matrymonialnego i Annę Majewską- obie te kobiety zagoszczą w życiu Jacka na dłużej. Jednak przewrotny los ma inne plany wobec naszego bohatera i u jego boku znów pojawi się żona, która za wszelką cenę będzie chciała odzyskać utracone uczucia męża. Na wszelkie możliwe sposoby będzie mu się przymilać i kokietować go. 

Kto wywróci dotychczasowe życie Jacka do góry nogami?

Kogo wybierze Jacek?

Lepiej do końca życia szukać prawdziwej miłości z nadzieją niż ze strachu przed zmianą trzymać się tej fałszywej”.

Sytuacja nie jest prosta on jeden, a one trzy. Gwarantuję, że po lekturze poznacie odpowiedzi na wyżej postawione pytania i nudzić się nie będziecie, ponieważ dzieje się tu sporo. Jednak styl pisania autora nie przypadł mi do gustu. Nie chodzi o to, że mi się nie podobało, bo sam pomysł fajny tylko zabrakło tu lekkości pióra, która sprawia, że przez książkę się niemalże płynie i jest trudno ją odłożyć. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani, stają nam się bliżsi, bo tak jak my mają wady i zalety. Od samego początku nie polubiłam Wioletty, ale bardzo mocno kibicowałam Jackowi. 

Zachęcam was do sięgnięcia po tę pozycję by poznać całą historię Jacka. Jeśli lubicie debiuty i szukacie czegoś nowego, to powinno wam się spodobać. Autorowi życzę powodzenia i czekam na kolejne książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X