O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Zielone koktajle, Odchudzające i dietetyczne

„Zielone koktajle, Odchudzające i dietetyczne” autorstwa Zielone-koktajle, to poradnik, który pomaga stworzyć w krótkim czasie pożywny, wartościowy posiłek. W wyżej wymienionej pozycji, znajdziemy 365 przepisów na każdy dzień. Pewnie zastanawiacie się dlaczego koktajle, to idealny posiłek dietetyczny?

Śpieszę z odpowiedzią. To dzięki błonnikowi, który jest w świeżych owocach i warzywach,- to on daje nam uczucie sytości. Redukuje łaknienie, więc nie podjadamy między posiłkami. Przygotowanie zielonych koktajli jest łatwe i zabiera mało czasu. Są różnorodne i dodają energii- sprawdziłam! A co najważniejsze nie przeciąża przewodu pokarmowego, dlatego po ich spożyciu nie jesteśmy ociężali i możemy poćwiczyć albo pobiegać.

Jak tylko dostałam w swoje dłonie tę pozycje, to zaczęłam szukać przepisu , który od razu wypróbuję i zaskoczę najbliższych. Podczas przeglądu trafiłam na granatowy deser chia, ponieważ te nasiona używam od dłuższego czasu właśnie do przyrządzania pysznych deserków. Ja bardzo lubię taką formę deserów. Znajdziecie tu wiele istotnych informacji, są też ilustracje, które przykuwają wzrok i sprawiają, że człowiek robi się głodny, bo to wszystko pięknie wygląda, a smakuje jeszcze lepiej – próbowałam. Ja jestem tą pozycją zachwycona, ten poradnik jest po prostu idealny.

Jeśli jesteście ciekawi procesu tworzenia, to zapraszam na moje rolki na Instagramie.

Polecam!!! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X