O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Passion, Love&Wine #2

Przenikliwie patrzyła mi prosto w oczy, jakby chciał odczytać wszystkie moje uczucia, wszystkie moje myśli”.

,,Passion” to drugi tom serii Love&Wine, ta część jest równie wciągająca co poprzednia, lecz ta jest bardziej romantyczna i delikatna. Tym razem będziemy mogli poznać bliżej brata Callie, Granta. Teraz to on przejmuje stery i będzie musiał zaopiekować się pensjonatem po rodzicach. Ma mnóstwo nowych obowiązków jednak zaczyna spotykać z córką pastora, Isabelle. Rodzice dziewczyny nie są zadowoleni, że ich jedyna córka z kimś się spotyka. Dziewczyna do tej pory była im posłuszna i pomocna dopóki na jej drodze pojawił się Grant. Wiedziała czego chce i potrafiła o to zawalczyć, a finał historii na pewno zaskoczy czytelnika….

Miałam wrażenie , że ktoś go podmienił. Dotąd wyrozumiały, czuły, opiekuńczy, a teraz zaborczy, kontrolujący, apodyktyczny. Czy to była prawdziwa twarz Granta Tumblera?”.

Autorka idealnie dobrała tych dwojga, Isabelle i Grant idealnie się dopełniają. Jednak czy związek na odległość ma szansę przetrwać? Ja cały czas trzymałam za nich kciuki. Jednak wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej pozycji. Gwarantuję, że jest to intrygująca i emocjonująca historia, od której ciężko się oderwać. Pewnie się powtarzam, ale ja książki Nany uwielbiam i nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Niecierpliwie wyczekuję kolejnego tomu.

Jest to lektura idealna na długie jesienne wieczory.

Przekonajcie się sami!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X