O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Let’s fall in love

 

W tej książce znajdziecie krótkie opowiadania, w każdej jest wpleciona miłość, ponieważ, to ona jest tu główną bohaterką, a każde uczucie jest piękne i zaskakujące.

,,Lubiłam czuć się potrzebna, widzialna dla innych. Jednak w pewnym momencie zdałam sobie sprawę z tego, że nic nie robię dla siebie”.

Dziewięć autorek stworzyło opowiadania, by uzyskać różne odcienie miłości.

Znajdziemy tu m.in. młodzieńczą miłość i relację, która się rozpadła. Jest też bohaterka, która wpadnie w wir pracy i będzie gonić za karierą.. i kobieta, która ma pecha w randkowaniu. Pojawi się też Devon, który zajmuje się fachowo ,,zabawianiem” kobiet. Opisana jest też historia niewidomej dziewczyny, która podczas trudnych momentów potrzebuje kogoś bliskiego. Czy przyjaźń przetrwa próbę? W kolejnym opowiadaniu występuje  Fernando, który postanawia zorganizować zbiórkę dla chorego chłopca i pomóc jego mamie. Czy mu się uda? Przekonamy się też czy zazdrość w związku jest potrzebna? I co wyniknie z pewnego nieporozumienia? Znajdziemy tu również opowiadanie, które łączy sen ze świadomością. Tutaj główną rolę będzie grała tęsknota i obsesja.

,,Mówi się, że miłość nie ma daty ważności, ale dziś czuję, że jest odwrotnie”.

Jak widać nudzić się nie będziecie. Jeśli szukacie czegoś przy czym spędzicie miłe chwile, to, ta pozycja jest idealna 

Miły wieczór z książką gwarantowany.

,,Wiesz, że o tym, czy ktoś jest na tyle dla ciebie atrakcyjny, że chcesz go zatrzymać przy sobie na dłużej decydują pierwsze sekundy podczas poznania się?”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X