O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Magiczny czas

Każda chwila jest bez cenna”.

Danuta to główna bohaterka książki autorstwa Agnieszki Lis pt. „Magiczny czas”. Kobieta niema łatwego życia. Od zawsze zdana była tylko na siebie, ponieważ jej mąż miał ,,swoje” ważniejsze sprawy. Z roku na rok los doświadczał ją coraz bardziej. Pewnego dnia pomocną dłoń wyciągnęła do niej Barbara, żona Arkadiusza, którzy mieszkali na Dąbrowskiego. Barbara zaproponowała Danucie by została u nich gospodynią jednak z biegiem lat stała się powiernicą i przyjaciółka rodziny. Danuta zawsze wierzyła w magię Bożego Narodzenia i nigdy się nie poddawała….

Życie przynosi zdarzenia dobre i złe. Miesza w wielkim garze zdarzeń i bezrefleksyjnie wyciąga karty, prawdopodobnie znaczone. Pozwala nam się cieszyć, radować, a samo śmieje się, stojąc w wejściu do naszego salonu. Po prostu życie wie, że każda chwila szczęścia drogo kosztuje”.

Autorka Agnieszka Lis w tej książce porusza bardzo trudny i niestety bardzo aktualny temat z którym wiele kobiet musi sobie radzić, bo myślą, że tak musi być. Jeśli jesteście ciekawi tej pozycji i chcecie poznać bliżej historię Danusi, to zachęcam do lektury. Ta książka wciąga, a bohaterowie stają nam się bliżsi. Ja bardzo polubiłam Barbarę, choć te imię nie koniecznie dobrze mi się kojarzy.

Przekonajcie się sami!

Ja polecam!!

2 thoughts on “Magiczny czas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X