O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Nibylandia. Tu żyją potwory

Dziś przychodzę do was z wpisem nieco innym niż wszystkie. Książka pod pt. „Nibylandia. Tu żyją potwory” to gra paragrafowa, która przeniesie was do zupełnie innego świata. Tutaj to TY decydujesz, którą ścieżkę wybrać. Na samym początku musisz zapoznać się z zasadami gry, które nie są zbyt skomplikowane i wprowadzą cię w klimat gry. Następnie wybieramy jedną z postaci np. Wendy Darling, Piotruś Pan, Cyrysia Lilia czy kapitan Jakub Hak.

Oprócz samej książki należy przygotować sobie dwie kostki do gry, lub standardową talię kart(52 karty), ołówek, gumkę do ścierania i czystą kartkę. I możemy zaczynać swoją przygodę. Ja muszę przyznać, że po upływie 10 minut skoczyłam rozgrywkę. Następnym razem było już lepiej :). Muszę przyznać, że z tą pozycją nie idzie się nudzić, gdyż to nie jest zabawa naraz czy dwa. Będziecie wracać i sprawdzać inne opcje…

Jest to zupełnie inna firma na spędzenie wolnego czasu. Zalecana dla osób powyżej 14 roku życia.

Sprawdźcie sami!!

Ja polecam !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X