O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

„Invictus boss”. Cykl trzy gwiazdy, tom 1

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Sięgacie po debiuty? Ja czasem tak, a te z mafią w tle, to w pierwszej kolejności. Taką książką właśnie okazał się „Invictus boss”. Cykl trzy gwiazdy, autorstwa Leonii Oscar.

Jedyna kobieta, która wzbudziła moje zainteresowanie, była nietykalna. Była gorsza od jebanej heroiny, bo uzależniłem się, zanim ogóle jej spróbowałem”.

Ta historia zaczyna się niczym niewinny romans biurowy. Praktycznie do samego końca nie wiemy co się wydarzy.

Nie pamiętałem, żebym kiedykolwiek wcześniej myślał tyle o kobiecie. A o niej myślałem, kurwa bez przerwy!”

Alexandria jest pracoholiczką, spędza wiej czasu w pracy niż w domu. Praktycznie firma to jej drugi dom. Zostaje zauważona i dostaje propozycje nie do odrzucenie. Danielo Rivas proponuje jej by została osobistą asystentką jego syna Sebastiana, który ma przejąć firmę. Mężczyzna jest niezwykle pociągający, a kobiety ustawiają się do niego w kolejce i jeszcze żadna mu nie zaszła za skórę tak jak Lexi. Jest chroniona przez tajemniczą umowę i z pełną premedytacją postanawia uprzykrzyć życie Sebastiano zwanego też „Diabłem”.

Facet był po prostu grzesznie seksowny, jak prawdziwy anioł ciemności. Niestety, w jego przypadku piękno zewnętrzne nie szło w parze z zaletami duszy”.

Zadanie nie będzie proste, ponieważ oboje zaczynają na siebie oddziaływać. Podczas lektury parokrotnie zdarzyły mi się niekontrolowane wybuchy śmiechu. Ich wzajemne potyczki przyprawią was o ból brzucha. Życie naszej bohaterki ulegnie zmianie. Odkryje, że wpadła w sam środek porachunków mafijnych, a przywódcą jest nie kto inny jak Sebastian, który na punkcie Lexi dostał obsesji. Za jego sprawą stała się nietykalna. Nasza bohaterka pokaże też, że potrafi postawić na swoim i zniknąć tak aby nie zostać szybko znalezioną….

Twarde prawo, ale prawo”.

Gwarantuję wam, że nie oderwiecie się od tej książki. Dostajecie tutaj niebezpieczną historie powiązaną z mafijnym półświatkiem. Nie brakuje tu ciętego języka i wulgaryzmów. Narracja jest prowadzona dwuosobowo. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Z całych sił trzymam kciuki za Alexandrie by dała popalić swojemu szefowi. Sebastiano nie polubiłam przez jego zachowanie. On traktował kobiety przedmiotowo, ale lubił korzystać z ich usług. Nie bardzo rozumie co się z nim dzieje gdy obok Lexi, ale mu się to podoba. Autorka Leonia Oscar potrafi zaciekawić i wie jak stopniować napięcie.

Jak zakończy się ta historia?

Jest to lektura zdecydowanie dla osób 18+, które lubią nieoczywisty romans z mafią z tle. Choć to było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, to już wiem, że nie ostatnie i zacieram rączki na kolejne tomy. Już nie mogę się doczekać.

Dajcie znać czy macie w planach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X