O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Purpurowe łzy, Cykl: Kryształowe serca (tom 2)

Purpurowe łzy” kontynuacja książki pt. „Kryształowe serce” Beaty Majewskiej. W tym tomie wracamy do wielkiej willi Karima Kasymowa. Poznajemy Aliję młodą muzułmankę, która jest pod opieką Karima i pracuje u niego. Dziewczyna jest także przyjaciółką jego partnerki Fabiany, która właśnie urodziła syna. Alija pragnie zmiany w swoim życiu. Chce mężczyzny, któremu mogłaby oddać swoje serce. Wszystko zmienia się gdy w posiadłości zjawi się młody ogrodnik Michał Chłodny. Ten chłopak szybko zyskuje sympatię wszystkich mieszkańców. Najwięcej czasu  spędza z Alicją, która cieszy się z tego powodu.

Jednak pewnego dnia Fabiana i Alija zostają uprowadzone? Kim jest Michał Chłodny i jakie ma plany?

Chciała zapomnieć na zawsze o tym, co zdarzyło się w willi Jana Wilczyńskiego, wydrzeć to z pamięci, pozbyć się tego definitywnie i nie pozwolić, żeby przeszłość ciągle niszczyła jej życie. To było złe. To powinno zostać wymazane. Czuła, że ma moc, by tego dokonać. Teraz już ją miała, zdobyła ją przy Radiku. To on stanowił jej wsparcie w tej walce”.

W tej części autorka skupia się na Aliji i Radku. Uważam, że książki można czytać osobno ale znajomość pierwszego tomu dużo pomoże. Beata Majewska doskonale buduje napięcie i trzyma czytelnika w niepewności do samego końca. To książka wciągnie was od pierwszej strony, jak inne pozycje tej autorki. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani a akcja jest dynamiczna. Jest to lektura warta przeczytania.

Przekonajcie się sami!!!

Ja polecam!!!

Książka pochodzi z mojej biblioteczki.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X