O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Recenzja – „Naucz mnie na nowo kochać”, Ilony Łuczyńskiej

Książka pt. „Naucz mnie na nowo kochać” Ilony Łuczyńskiej to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Bohaterowie wylali tyle łez. Dobrze, że na papierze, bo w rzeczywistości mój dom zamieniłby się w morze, a może i nawet w ocean. Powieść jest pełna mądrych i życiowych rad dla rodziców, jak postępować z dzieckiem (nawet i tym dorosłym). Ukazane są piękne relacje dzieci z rodzicami i odwrotnie – rodziców z dziećmi. Szkoda, że tak szybko się skończyła historia Molly i Ethana, bo o nich mogłabym czytać bez końca. Kto wie, może będzie i ciąg dalszy…? Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to książka wciągająca. Na pewno tekst napisany bez błędów. Czemu o tym wspominam? Ponieważ czytając często zauważam, że wyrazy są połączone albo trafiają się jakieś literówki. Tu nic takiego nie znalazłam. Dla mnie jest to świetna książka. Polecam w 100 %!

Przepięknie dziękuję Tobie, Ilonko za możliwość wzięcia udziału w tak wspaniałym przedsięwzięciu, jakim jest Booktour. Cudownie było przeżyć tych kilka chwil z Twoją książką. Życzę Ci kolejnych tak świetnych powieści. Czekam na więcej. Powodzenia w pisaniu!

Książki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X