O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

„Zguba Venturi, Cykl: Dzieło mafii (tom 3)

Zguba Venturi” to trzecie tom serii Dzieło Mafii autorstwa K. Wilczęga. Ta cześć jest poświęcona Metteo i Ani.

Lepiej spędzać czas z kimś, kto na to zasługuje i docenia obecność drugiej osoby”.

Matteo Venturi – brat Antonio kocha swoje życie. Nie wierzy w istnienie uczuć. Korzysta z życia ile wlezie, a pieniądze mu to ułatwiają. Kobiety ustawiają się do niego w kolejce. Jego rozrywką jest zemsta na wrogach rodziny tzw.  wyrównanie rachunków. Oni muszą wiedzieć kto jest górą.  Wszystko zmienia się gdy poznaje Anię przyjaciółkę Wiktorii.

Wszystko przestało mieć znaczenie, gdy zobaczyłem ją spoglądającą w przepaść. Moje martwe serce stanęło w miejscu. Nagle cala fala emocji uderzyła we mnie ze zdwojona siłą. Jej widok rozbił mnie na małe cząstki. Mnie mężczyznę, który nie zna współczucia”.

Ania to dziewczyna która doświadczyła dużo bólu. Miała tylko babcie i Igora, który okazał się jej nie wart. Te dwa silne charaktery razem stworzą wybuchowy duet. Ta dziewczyna umie pokazać pazurki. Już od samego początku zostajemy wciągnięci w wir mafijnego świata co sprawia, że książka jest nieodkładana.

Nawet jeśli prawda rozbije cię na drobne kawałeczki, ja będę tym, który zbierze każdy element i na nowo cię złoży. Będziesz szczęśliwa i nigdy nie pozwolę cię skrzywdzić. Odpokutuję za wszystko, co ci zrobiłem”.

Zaskakuje i sprawia, że razem z bohaterami przeżywamy ich emocje. Karolina Wilczęga porusza temat jakim jest strata. Każdy z nas kogoś stracił i każdy potrzebuje czasu by móc uporać się ze stratą. Bardzo wyglądałam tej części. Po raz kolejny się nie zawiodłam. Jeśli lubicie gorące romanse z mafią w tle i jesteście ciekawi jak skończyła się historia Matteo to ją bardzo polecam.

Przekonajcie się sami !!!

Miłość jest piękna, ale trzeba wiele dla niej przejść. My przeszliśmy wiele, by być razem, a teraz mamy wszystko o czym tylko marzyliśmy”.

Kto ma w planach ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X