O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Bądź moją gwiazdą, Cykl: Besties forever (tom 1), Seria: YAvi

Cześć. Lubicie książki z gatunku Young Adult? Ja od czasu do czasu po takie sięgam, a potem podrzucam je córkom, które są nastolatkami.

Antonina, Majka i Lenka to najlepsze przyjaciółki choć różni je wszystko to połączyła je pasja do popularnego serialu. Główną bohaterką jest Antonina Lewandowska, która ma 17 lat, a jej życiu kręci się wokół nauki. Pod naciskiem rodziców uczy się pilnie by w przyszłości przejąć po nich klinikę. Niestety dziewczyna ma nieco inne plany. Pragnie w końcu poczuć trochę luzu i się zakochać. Pewnego dnia dziewczyny wpadają na pomysł by założyć konto na portalu randkowym i znaleźć chłopaków. W ten sposób Antonina  poznaję Patryka z którym łapie nić porozumienia. Jednak pewnego dnia gubi zeszytu z historii i w jej życiu pojawia się Wiktor Markos. Chłopak jest gwiazdą serialu, który oglądają dziewczyny i są jego fankami. Niewinne spotkania zaczynają przerażać się w coś poważniejszego. Lecz każdy z nich ma swoje tajemnice. Którego z chłopców wybierze Antosia? Jak na to zareagują jej przyjaciółki?

Miłość od pierwszego wejrzenia jest jak pstrykniecie palcami. Nagły piorun, porażenie, po którym twój mózg przestaje funkcjonować, a ty widzisz już tylko tę osobę. Z tym nie można walczyć. Nie da rady. Trzeba się temu poddać”.

Bądź moją gwiazdą” to idealny pozycja  dla nastolatek. Opisane historie są lekkie i przyjemne i bardzo szybko się je czyta. Autorka umiejętnie pokazuje pierwsze fascynacje i pierwsze miłostki. Pokazuje jak wielka jest siła marzeń, że brak szczerej rozmowy może wszystko zepsuć. Już sama okładka przyciąga wzrok, a kolorowe brzegi są cudownym dopełnieniem. Nudy to nie brakuje choć mnie niełatwo rozczulić to w pewnym momencie zrobiło mi się smutno mi łezka mi się zakręciła, a Wiktor bardzo mi zaimponował. Bardzo lubię takie historie i niecierpliwy wyszykuje kontynuacji. Jeśli lubicie młodzieżówki to ta pozycja jest idealna! Przekonajcie się sami…

P.S. Autorka przekazuje również pod pseudonimem Linda Szańska oraz Majka Milejko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X