O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Historyjka nowa o Niponkach z Niponkowa

Dziś przychodzę do was z polecajką książeczki dla dzieci autorstwa Anny Chabior pt. „Historyjka nowa o Niponkach z Niponkowa”. Będzie ona miała ona swoją premierę 22 kwietnia i została wydana przez Wydawnictwo Feniksem. Jest to wydanie drugie poprawione i zmienione. Autorka napisała tę historie dla swojego wnuka Antosia. Książka przeznaczona jest dla dzieci, ale i dorośli znajdą tu wiele mądrości. Już sama okładka przyciąga wzrok a uzupełnieniem są piękne i kolorowe obrazki, które zostały zamieszczone w środku. Historyjki pisane są wierszem dzięki temu szybko i bardzo lekko się je czyta. Opowiada ona o Wróbelkach żyjących w Niponkowie. Anna Chabior w swoim utworze pokazuje jak ważna jest rodzina i poczucie bezpieczeństwa. To niezwykle mądra i poruszająca historia, która została podzielona na osiem rozdziałów. Także możemy do dozować sobie przyjemności i czytać i jedną historyjkę wieczorem do snu jak kto woli.

Kto zamyka się w swym domu,

nowych miejsc się boi,

tego świat się staje mały,

prawie jak na dłoni…..”

Ja tą pozycję jestem oczarowana i niecierpliwie wyglądam kolejnych części, które są w przygotowaniu. Gwarantuję że tak jak ja polubicie Niponki z Niponkowa.

Trzeba od razu

brać sprawy w swoje łapki,

ze słabością zmierzyć”.

Zachęcam was do spędzenie wspólnych chwil ze swoimi pociechami i zapoznania się z tą historyjką. Dobre nawyki trzeba pielęgnować!

Polecam!!!

P.S. Książka dostępna też jako e-book!

 

2 thoughts on “Historyjka nowa o Niponkach z Niponkowa

  1. Bardzo dobre. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tę stronę . Wielu autorom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Czuję, że powinienem podziękować tu za Twoje działania. Koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie odwiedzał, by poczytać nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X