O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Bez wyboru

Lubicie czytać książki o wydarzeniach historycznych ?? Ja coraz częściej po nie sięgam 🙂
Zoja Sterlak to była policjantka, która odeszła w atmosferze skandalu. Wraca do Polski i zostaje poproszona o pomoc w spawanie morderstwa, do  którego doszło podczas Festiwalu Światała w Łodzi. Znaleziono zwłoki młodej dziennikarki, a  na jej plecach zabójca wyciął nazwisko policjantki, Sterlak. Jej  byli partnerzy bardzo się o nią martwią i próbują zapewnić jej bezpieczeństwo. Zoja zrobi wszystko, aby dopaść mordercę….
Czy jej się to uda????
„Człowiek to zabawne stworzenie, niezależnie od wieku i charakteru, pragnie tego samego.  Bliskości drugiej osoby. A Kardas pragnął tylko tej jednej, którą miał na wyciągnięcie ręki”.
Książkę czytało mi się dobrze. Plusem tej powieści jest główna bohaterka, która jest silna, zdecydowana i charakterna. Książka jest pełna akcji.  Autorka oprowadza nas ulicami teraźniejszej Łodzi, jak i Łodzi za czasów wojny.
„Bez wyboru” to świetny kryminał. Choć było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, to uznaję je za bardzo udane.
Przekonajcie się sami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X