O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Viva Dalia

Sam jest żołnierzem i dowódcą legionu Hiszpańskiej Legii Cudzoziemskiej, który kocha armię i to co robi. Gdy wraca z misji poznaje Dalię, która jest w ciężkim momencie swojego życia i próbuje się jakoś odnaleźć. Tu z pomocą przychodzi jej Sam i sprawia, że jej pobyt w Maladze znacznie się przedłuża.
Jak kończy się ta historia???
Czy Sam i Dalia będą razem???
By poznać odpowiedzi na te pytania sami musicie sięgnąć po tę pozycję.
„Uśmiechnąłem się do swoich myśli. Teraz w moim życiu była jeszcze jedna najpiękniejsza kobieta i chyba przez cały czas tęskniłem za życiem w mieście, które kochałem, u boku kobiety takiej jak ona”.
Akcja książki dzieje się w Maladze w okresie Świąt Wielkanocnych. Sam pozwoli Dali zbliżyć się do siebie i zawładnąć swoim sercem, choć życie samotnika bardzo mu odpowiadało. Jest to historia, która wciągnie Was od pierwszych stron. Autorka dobrze przemyślała fabułę i zaskakuje nas nagłymi zwrotami akcji. Poznajemy ciąg zdarzeń z perspektywy Sama jak i Dali.  Przyznaję, że było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Książka bardzo mi się podobała i z przyjemnością sięgnę po inne pozycje tej autorki.
„Cieszyłem się, że ją miałem, że znajdowała się tu ze mną. Nie przeszkadzało mi to, kim była. Może ona nie akceptowała siebie (…), ale dla mnie świat przy niej nabierał barw. Chciałbym, aby i ona poczuła kiedyś przy mnie to, co ja czułem teraz przy niej”.
Jeśli szukacie niebanalnego romansu, to ta pozycja jest idealna.
Polecam serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X