O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Fajna ale FRANCA

Zapowiedź patronatu 06.03. 2023
Karina Krawczyk – Zawodowo trenerka biznesu, dyplomowana nauczycielka przedmiotów zawodowych, z pasji pisarka i redaktorka wydawnictwa. Otrzymała nagrodę Osobowość Roku 2018 w kategorii „Kultura” w swoim mieście. Jest honorowym dawcą krwi, uwielbia rock i włoski renesans. Nie może żyć bez kota i psa.

„Nauczę Cię:
• jak osiągnąć wewnętrzny spokój,
• dbać o siebie,
• mieć świetne relacje z otoczeniem,
• osiągać zamierzone cele!
Aaa, no i jeszcze:
• jak ujarzmić faceta 😉
Ciekawa? Zapraszam Cię serdecznie”.


TA KSIĄŻKA JEST DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU. TYŁ: To poradnik na życie, przewodnik, po który każda z nas powinna sięgnąć, aby poczuć się silniejszą! Dzięki niemu zmienisz sposób myślenia o sobie! „Ta książka to naprawdę wielkie COŚ! Jest jak dawka feromonu, jak kieliszek wina, jak ulubiona szminka, jak 100 kropli ashwagandhy, jak wszystko, po co pragniemy sięgnąć, by dodać sobie jeszcze jedną szczyptę kobiecości…” Joanna Burda, pracownik korporacji „Ta książka to cudna metafora wnętrza kobiety. Bardzo dokładnie przelewa myśli autorki, dające poczucie pewności i siłę kobiecości. Pokazuje, jak szanując siebie, wyzwolić chęć działania, zatrzymać się i pozwolić sobie na życie”. Ewa Kaczmarczyk, poetka W Twoim życiu TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X