O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Contadina. W sieci kłamstw

Mafijne porachunki, tajemnice i miłość, która przetrwała wbrew wszystkiemu.

Sofia i Fabio to dzieciaki, które mają po czternaście lat i nic nie wiedzą o życiu. Mieszkają w malowniczej włoskiej miejscowości -Viste. Z czasem ci dwoje stają się najbliższymi przyjaciółmi a ich przyjaźń przeradza się w miłość. Jednak pewnego dnia osiemnastoletni Fabio wyjeżdża bez pożegnania.

Nie wie, że gdyby to zależało ode mnie, nigdy bym nie wyjeżdżał. Tak cholernie mi źle za każdym razem kiedy muszę ją oszukiwać. Jest moja przyjaciółką.”

Porzucona i zraniona Sofia układa sobie życie. Ma męża i spodziewa się pierwszego dziecka. Jednak niesforny los ma inne plany i po dwunastu latach Fabio wraca do domu.
Co się wydarzy???
Oj będzie się działo!

„CONTADINA. W sieci kłamstw” to pierwszy tom trylogii, który może funkcjonować jako samodzielna historia. Mamy tu motyw przyjaźni z dzieciństwa, tajemnice, emocje i niebezpieczne porachunki. Pojawia się też motyw przemocy w małżeństwie.
Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Weronika Tomala stworzyła barwne postaci, które wzbudzają w czytelniku wiele emocji. Żarówno Sofia jak i Fabio dają się polubić od samego początku. Autorka ukazuje uczucie, które zrodziło się pomiędzy osobami pochodzącymi z dwóch różnych światów.
„CONTADINA” to nowe oblicze romansu mafijnego, ponieważ autorka skupia się na relacjach rozdzielonych przez los i tęskniących za sobą osób.
Jeśli szukacie lekkiej historii na jeden wieczór, to ta pozycja jest idealna. Jestem przekonana, że wam się spodoba. I choć to było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki to uznaję je za bardzo udane i mam nadzieję, że nie ostatnie.
Gorąco polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X