O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Fajna, ale franca

RECENZJA PATRONACKA

Czytacie czasem poradniki? Ja przyznaję, że robię to naprawdę sporadycznie, ale ostatnio trafiłam na interesującą mnie pozycję tego gatunku.

To poradnik na życie, przewodnik, po który,  każda z nas powinna sięgnąć, aby poczuć się silniejszą! Dzięki niemu zmienisz sposób myślenia o sobie!

W poradniku „Fajna, ale franca” znajdziemy wskazówki jak wzmocnić pewność siebie, jak żyć w harmonii z samą sobą i otoczeniem oraz jak zadbać o swoje samopoczucie.

Z tej pozycji dowiemy się też po czym poznać, że ktoś kłamie. Autorka pokazuje nam wskazówki jak  rozmawiać i jakich słów użyć by zainteresować konkretną grupę osób.

Ta książka ukazuje jak ważne jesteśmy i to od nas zależy, jak pokierujemy swoim życiem. Każda z nas jest inna i każda jest wyjątkowa.

ZAPAMIĘTAJ ‼️ W Twoim życiu TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA‼️

Całość uzupełniają piękne ilustracje. Autorka pisze o bardzo ważnych sprawach. Dodaje też pewności siebie.

Jeśli szukacie mądrego poradnika bez nadmiernego i skomplikowanego nazewnictwa, to jest pozycja idealna. Sprawdźcie co kryje w  sobie „Fajna, ale franca”, ponieważ tu nie ma limitu wieku.

TA KSIĄŻKA JEST DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU‼️

Moje logo znajdziecie na okładce książki

Premiera 06.03.2023

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X