O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Glass z Hills

Lubicie gdy książka przynosi was w rejony, w których nie byliście? W „Glass z Hills” autorka zabiera nas w malownicze Karkonosze.

Mila to główna bohaterka książki Anny Szczypczyńskiej. Dziewczyna pracuje w księgarni i lubi rozmowy ze swoją przyjaciółką Alą. Kocha Karkonosze, w których się urodziła. Nie znosi nowoczesnych apartamentów, które rosną w Szklarskiej Porębie niczym grzyby po deszczu. Z dużą niechęcią podchodzi do prośby brata by zajęła się Aleksem i pokazałam mu najbliższą okolicę. Ich pierwsze spotkanie nie należy do najmilszych za co Alex dostaje ksywkę „Buc z Warszawy”.

Spotykasz kogoś, przy kim zwyczajna, szara codzienność staje się nadzwyczajna i kolorowa. Rzeczy, które do tej pory robiłeś, bo musiałeś, teraz robisz dlatego, że chcesz . Częściej uśmiechasz się…”

Czy ci dwoje znajdą nić porozumienia?

Jakie plany wobec nich ma los?

Szczęście smakuje najlepiej wtedy, gdy można się nim dzielić z innymi”.

By się tego dowiedzieć sami musicie doczytać. Wraz z  naszymi bohaterami podążamy pięknymi szlakami i podziwiamy krajobraz. Fabuła jest interesująca bohaterowie dostarczają nam sporą dawkę wrażeń. Z przyjemnością śledziłam ich dalsze losy. Jest to pierwsza książka autorki, którą miałam przyjemność czytać w ramach współpracy i wiem, że nie ostatnia. Ja spędziłam z nią miłe chwile. Więc jeśli szukacie czegoś o sile przyjaźni, rodzinie i miłości, to ta pozycja taka jest.

Sprawdźcie sami !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X