O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Devi, Waleczna Bogini, Cykl: Klejnoty Dubaju (tom 2)

Lubicie poznać nowe kultury, zwyczaje i tradycje?

Devi, Waleczna bogini” to drugi tom cyklu Klejnoty Dubaju autorstwa Kingi Jesman. Każda z książek opowiada o innej bohaterce, ale są ze sobą powiązane i dlatego zachęcam zacząć od pierwszego tomu.

Devi młoda Hinduska, która przez manipulację zostaje zmuszona do ślubu z jak mogłoby się wydawać kandydatem idealnym. Czy na pewno? Dla dobra rodziny zgadza się poślubić Sanchaya. Jednak jej małżeństwo jest od samego początku jest nieudane. Ona sama zostaje zdegradowana do roli służącej i jej potrzeby są ignorowane. Prowadzi życie posłusznej żony i próbuje żyć w złotej klatce. Gdy dziewczyna już się poddała, to na jej drodze staje atrakcyjny i nachalny Marokańczyk.

Co wyniknie z tego spotkania?

Dlaczego Sanchay poślubił ubogą dziewczynę nic do niej nie czując?

Czy Devi ma jeszcze szanse na szczęście?

Miłość warta jest walki i poświęcenia. Nakręca człowieka mocniej niż najczystszy narkotyk czy pragnienie zemsty. To miłość jest najsilniejszym żywiołem tego świata, a życie bez niej nie ma sensu”.

Seria Klejnoty Dubaju pokazuje nam codzienność kobiety, które żyją w Dubaju. Choć Devi nie miała lekko, to pokazała, że jest w stanie wiele znieść. Przemiana naszej bohaterki jest tego dowodem. Ze zwykłej szarej myszki przeistacza się w waleczną boginię. Bardzo ją polubiłam i jej kibicowałam. Jej męża znienawidziłam za to jak ją traktował. Kiedy wyszły na jaw prawdziwe jego zamiary czara się przelała. Bardzo podobała mi się ta historia, ponieważ była pełna sekretów i zwrotów akcji. Bohaterowie są prawdziwi, tacy z którymi możemy się utożsamiać. Naprawdę spędziłam przy niej miłe chwile.

Serdecznie polecam!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X