O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Wszystkie randki Moniki

Cześć! Macie na swoim koncie jakieś ciekawe historię związane z randkami?, a może nadal poszukujecie swojej drugiej połówki?
Przyznać się kto ma konto na portalu randkowym???
Znajomi i nawet bliscy sąsiedzi na samo wspomnienie o portalu randkowym czy udaniu się do biura matrymonialnego wybuchali śmiechem. My w takie rzeczy nie wierzymy- słyszałam. Nic na siłę, ale latka lecą, a oni ciągle sami…

Tytułowa bohaterka Monika pragnie znaleźć idealnego kandydata na męża. W tym celu korzysta z aplikacji randkowej. Poznajemy każdego mężczyznę po kolei. Autorka w zabawny sposób opisuje trudne doświadczenia Moniki, które są długie i szalone. Czytając nie przestawałam się śmiać.
Czy Monika znajdzie tego jedynego???

Jest to świetna pozycja na poprawę humoru. Napisana lekkim i prostym językiem przez co czyta się ją bardzo szybko. Książka w sam raz na jeden wieczór. Czas spędzony z tą pozycję nie będzie stracony.

„WSZYSTKIE RANDKI MONIKI” to debiutancka powieść Marty Clerkx, oparta w główniej mierze na jej własnych doświadczeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X