O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Urodzony morderca

„Urodzony morderca” to historia o zdradzie, zemście i manipulacji, które w zbyt dużej dawce okazały się zabójcze!

Hubert Meyer jest wieloletnim policyjnym profilerem i niekwestionowanym autorytetem w swojej dziedzinie. Kocha to co robi, a dojście do rozwikłania zagadki jest dla niego najważniejszym priorytetem.

Na obrzeżach miasta płonie samochód, w którym są zwłoki mężczyzny. Ofiara zostaje spalona, ale zginęła od strzałów w brzuch.  Zamordowanym mężczyzną okazuje się bogaty biznesmen, który słynie ze słabości do kobiet.

Czy morderca zostanie schwytany??

Chodziło o odzyskiwanie kontroli nad własnym życiem. Jako mężczyzna w jakimś stopniu go rozumiem. Myślę, że każdy facet choć raz był w takiej sytuacji. Zdrada podcina nam skrzydła,  odbiera męskość, najskuteczniej kastruje.”

By się tego dowiedzieć sami musicie przeczytać tę pozycję.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Katarzyny Bondy i uważam je za bardzo udane.

Bohaterowie zostali świetnie wykreowani i można się do nich przywiązać. Książkę czytało mi się szybko, wciągnęłam się w tą historię i bardzo polubiłam Meyera. Chętnie sięgnę po inne tomy tej serii.

Przekonajcie się sami.

Ja polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X