O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Cała ja

Cała ja” to wznowienie książki autorki pod tym samym tytułem. Teraz wydana na nowo w wydawnictwie MIRAŻ.

W książce autorstwa Beaty Majewskiej poznajemy dwie bohaterki na pozór różne, ale jednak podobne do sobie. Obie mają swoje tajemnice, pragnienia, marzenia i chcą być szczęśliwe.

Fajnie jest tak siedzieć blisko siebie i milczeć. I nie czuć najmniejszego zakłopotania z tego powodu”.

Ta książka wciąga. Czyta się ją z zapartym tchem i trudno jest się od niej oderwać. Czasem zastanawiałam się kiedy dojdzie do spotkania dziewczyn? Obie bohaterki są dość młode i w niektórych sytuacjach trudno mi było zrozumieć ich postępowanie. Autorka do ostatniej strony trzyma nas w napięciu.

Cisza spływa na mnie wraz ze swoją martwotą. Nie oddycham. Na próżno wsłuchuję się w telefon. Odrywam go od ucha i patrzę na ekran”.

Książka została pięknie wydana, a graficzna okładka przyciąga wzrok. Sięgając po tę pozycję dostaniecie tu historię, która zmusza do refleksji .

Ukazuje co w życiu jest ważne. Jak wieloletnie kłamstwo może zmienić czyjeś życie. Cała książka przepełniona jest bólem i cierpieniem ale daje też nadzieje.

Pewnie się powtarzam, ale Ja książki autorki uwielbiam i pochłaniam od pierwszych stron. Tu po raz kolejny się nie zawiodłam. Musicie ją przeczytać!!!

 

Ps Przygotujcie sobie chusteczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X