O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Czułe szepty

Wiem, że bardzo mnie kochasz i bardzo się starasz. Ciągle okazujesz to na tyle sposobów”.

„Czułe szepty” to powieść wielowątkowa autorstwa Piotra Szyszki. Dostajemy tu opis wielkiej miłości, Martyny i Jacka. Martyna jest tu silną postacią kobiecą. Pracuje w korporacji natomiast Jacek jest komornikiem. Ci dwoje pasują do siebie i się uzupełniają. On poza nią świata nie widzi. Jednak przeciw ich miłości staje Grzegorz i podaje tabletkę gwałtu Jackowi.

Bo wiesz jak facetowi zależy to potrafi nie tylko rozebrać kobietę, ale też i pomóc jej się ubrać”.

Kilka razy podchodziłam do tej pozycji. Nie wciągnęła mnie od pierwszej strony, a akcja rozkręca się dopiero na sam koniec gdy nasi bohaterowie muszą stanąć do walki o przeżycie.

Czy im się uda?

Dowiecie się tego po lekturze tej pozycji. Okładka przyciąga wzrok a wyobraźnia zaczyna pracować. Ja sięgając po tę pozycję spodziewałam się w niej znaleźć ciut więcej niegrzecznych scen bądź wulgaryzmów. Akcja zbyt wolno szla do przodu nawet była drętwa. Za to jest dokładny opis miasta Bydgoszczy….

Choć ta książka nie od razu przypadła do gustu to uważam, że należy dać jej szansę  i poznać pióro autora.

 

 

4 thoughts on “Czułe szepty

  1. Ale, że tabletkę gwałtu męzczyzna mężczyźnie 😮🤔. Muszę przeczytać bo mnie to zaintrygowało 😅😲. Czasem tak jest – czytasz, czytasz, czekasz na akcję i nic się nie dzieje. Nagle, gdy już jest ok., nie możesz się oderwać a tu koniec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X