O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Desire

Desire” to trzeci tom serii Love&Wine autorstwa Nany Bekher. Na wstępie zdradzę wam, że bardzo przypadł mi on do gustu. Historia jest lekka i romantyczna i ukazuje życiowe dylematy. W tej części poznajemy Seilę. Teraz przyszedł czas, aby to ona przejęła stery i zajęła się winiarnią i pensjonatem. Seila ma dwadzieścia dziewięć lat i jest zamężna, ale od dłuższego czasu w jej małżeństwie nie układa się najlepiej. Kiedy dostaje telefon od męża który oświadcza, że chce rozwodu jest w wielkim szoku, ponieważ liczyła, że między nimi jakoś się ułoży. Wsparciem w trudnych chwilach dla kobiety staje się Rayan.

Chłopak ma dwadzieścia jeden lat i jest na ostatnim roku studiów. Chce zostać weterynarzem, dlatego w czasie wakacji pracuje na ranczu. Ten młody mężczyzna jest bardzo pozytywną osobą i bardzo mu zależy by zbliżyć się do Seilli. Jednak to nie będzie łatwe zadane. Czy mu się uda?

By się tego dowiedzieć sami musicie doczytać.

Ja przyznam, że po raz kolejny się nie zawiodłam. Autorka stworzyła historię, która wprawia w dobry nastrój i lekko się ją czyta. Nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami. Błędy przeszłości i różnica wieku im tego nie ułatwi, także nudy tu nie będzie, a sceny są namiętne. Wielka szkoda, że nie będzie czwartego tomu historii Caleba, ostatniego z rodzeństwa. Choć od treści trudno się oderwać, to okładka trzeciego tomu odbiega od pozostałych i nie zachęca.

Strasznie nad tym ubolewam…

Ja książki autorki znam i lubię, dlatego zachęcam do sięgnięcia po tę serię.

Gwarantuje, że przepadniecie. Nie wierzycie mi? Sprawdźcie to sami!! Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X