O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Niepokorny, Cykl: W&L&C Media (tom 1)

Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu.

Niepokorny” to historia, która pokazuje nam jak niewyjaśnione sytuacje mogą wpływać na nasze życie.

Wywróciła moje życie do góry nogami. Od zawsze była blisko”.

Poznajemy tu Ivy i Matthewa, którzy są głównymi bohaterami tej książki. Niegdyś byli sobie bardzo bliscy, ale pewne wydarzenia zmieniły ich relacje. Tak minęło pięć lat, które skumulowało w sobie wiele złości i żalu. Gdyby odważyli się wyjaśnić nieporozumienia od razu wszystko wyglądało by inaczej.

Czy ich relacje da się jeszcze odbudować?

Czy będą w stanie sobie wybaczyć?

Miłość przychodzi niespodziewanie. Nie pyta o wiek, status społeczny czy stan konta. Ja swoją spotkałem przez zupełny przypadek”.

Ivy i Matyhew to bohaterowie, których nie sposób polubić. Zostali świetnie wykreowani i stają nam się bliżsi. Tutaj teraźniejszość przeplata się z przeszłością, a wydarzenia poznajemy z dwóch stron – Ivy i Matthewa. Oboje są bardzo silnymi osobowościami. Ci dwoje kochają się i nienawidzą zarazem. Rollercoaster emocji gwarantowany. Dokąd to ich zaprowadzi? By się tego dowiedzieć sami musicie doczytać. Ja gwarantuje, że nudzić się nie będziecie.

Miłość powinna być nieskazitelna, czysta, pełna niewyczerpanej nadziei oraz wiary. To uczucie powinno uskrzydlać, a nie przybijać do ziemi. Powinno największego grzesznika wznieść wyżej, aby widział światełko, dzięki któremu będzie chciał żyć”.

Kolejny raz Karolina Wilczęga stworzyła historię od której ciężko się oderwać. Autorka pokazuje nam co jest naprawdę ważne. Zwraca też naszą uwagę na relacje rodzinne i udowadnia, że przyjaźń damsko- męska istnieje.

Ja niecierpliwe wyglądam kolejnego tomu, a was zachęca do lektury. Udany wieczór z książką gwarantowany!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X