O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Poza szlakiem

Poza szlakiem” to książka Barbary Korytkowskiej, która swoją premierę miała 14 marca 2024 r.

Główną bohaterką tej książki jest Alicja, która postanawia rzucić wszystko i wyjechać ze swoim chłopakiem by towarzyszyć mu w spełnianiu marzeń. Wojtek jej chłopak dostał świetną propozycję stażu w jednym z oddziałów giganta komputerowego. Chcieli razem zwiedzać świat więc podejmuje decyzje j wyjeżdżają do Portland w USA. Na początku wszystko układa się idealnie chodź wcale tak nie jest. Wojtek szybko zaprzyjaźnia się z zespołem w pracy i nawiązuje dość bliską relacje z Zoe. Nasza bohaterka jest zdana tylko tylko na siebie. Jej duma nie pozwala jej poprosić o pomoc. Jednak pewnego dnia pozwala sobie pomóc. Przyjaciółka Esme bowiem znajduje dla niej prace i mieszkanie, tam poznaje Noaha. Między nimi od samego początku pojawia się nić porozumienia. Z czasem stają się sobie coraz bliżsi i naradza się między nimi uczucie … Jednak nie wszystko co daje nam los jest dane nam na zawsze. Między nimi namiesza Mauricio i okazuje się, że Noah musi poukładać pewne sprawy ze swoją rodziną…

Jak to możliwe, że to samo uczucie, które powoduje, że chcesz śpiewać, tańczyć i widzisz wszystko w najpiękniejszych kolorach, innym razem odbiera zupełnie chęć do życia i sens czekania na kolejny dzień?”.

W książce „Poza szlakiem” czeka was emocjonalny rollercoaster. Bardzo mi było szkoda Alicji gdy ta popadła w rozpacz i nie potrafiła się pozbierać. Moja złość na Noaha i Mauricio rosła z każdą przeczytaną stroną. Za to bardzo polubiłam Esme i jej dziadka, którzy byli wsparciem dla Alicji.

Co się wydarzyło i przez co musiała przyjść nasza bohaterka? Tego wam nie zdradzę, ponieważ pojawią się spojlery. Musicie już doczytać sami ale gwarantuje, że nudzić się nie będziecie. Z tą książką spędzicie miłe chwile, a bohaterowie zostaną z wami na długo.

Przekonajcie się sami

Ps. Książka pochodzi z mojej biblioteczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X