O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Należy do mnie

Należy do mnie” to najnowsza książka Anny H. Niemczynow, która swoją premierę miała 15 maja 2024  i została wydana przez Wydawnictwo Luna. Główną bohaterką jest Helena była primabalerina, która dla rodziny zrezygnowała z dobrze zapowiadającej się kariery. Kobieta całkowicie poświęciła siebie i swoje zainteresowania i oddała się rodzinie. Po prostu Helena starała się zawsze być idealna. Jednak jej mąż Wiktor, wzięty adwokat nie doceniał jej poświęceń i od dwóch lat prowadzi podwójne życie. Małżeństwo ma córkę Fausti, która po rozwodzie rodziców korzysta z pomocy terapeutki dr. Mound…

Bardzo mi było szkoda dziewczynki, gdy ta okrutnie została zmanipulowana przez matkę. Po czym zamknęła się w sobie… Jedynie pod opieką babci udało jej się znaleźć jako taką równowagę.

Kobieta będąca jego żoną. Żoną, która zdawała się ślepa na wszystkie sygnały, jakie jej wysyłał. I jakby tego wszystkiego było mało, chciała z nim mieć drugie dziecko”.

Do czego posunie się Helena ?

Gwarantuję, że zakończenie wbije Was w fotel. Świetnie się tu sprawdzi powiedzenie „Kto mieczem wojuje od miecza ginie”.  

Książka dostarcza masę emocji, a pióro autorki zachęca i przyciąga jak magnes. Okładka jest w moim ulubionym czerwonym kolorze i z daleka przyciąga wzrok czytelnika.

Przy nim czuła, jakby odnalazła brakującą cześć samej siebie. W jego sercu był jej oddech, a w jej oddechu było jego serce. Wierzyli, że tej więzi nikt i nic nie rozerwie”.

Jednak czy jesteśmy gotowi na historie w niej zawartą? Ja książki autorki znam i bardzo lubię, dlatego bardzo Was zachęcam do przeczytania tej historii, która z pewnością zapadnie Wam w pamięci !!!

Przekonajcie się sami !!!

Ja polecam!

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X