O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Ocalenie gangstera /Cykl: #Bracia Tarasow (tom 3)

Co zaczęło się w Vegas, kończy się w Vegas.

„Ocalenie gangstera” to ostatni tom cyklu o braciach Tarasow autorstwa Anny Wolf. Rea Renado to główna bohaterka tego tomu. Zostaje ona porwana i jest z dala od cywilizacji w drewnianej chacie. Wie, że grozi jej niebezpieczeństwo i obmyśla plan ucieczki. Jednak w chacie pojawia się nieznajomy mężczyzna, którego próbuje znokautować, ponieważ spodziewa się po nim najgorszego. Tajemniczym mężczyzną okazuje się Konstantin, który zamierza spędzić tam noc. Spotkana dziewczyna robi na nim wrażenie i wpada mu u oko ale nawet sam przed sobą nie chce się do tego przyznać. Postanawia pomóc dziewczynie nie wiedząc o tym, że naraża się mafii.

„Niestety mój świat nie jest światem jebanych tęcz i jednorożców. Tutaj trzeba mieć łeb na karku, inaczej z wilka można się stać owieczką, a ja nie lubię być puchatym gównem”.

W tej części poznajemy braci Tarasow. Jest tutaj bardzo dużo mafii. Bohaterowie na każdym kroku podkreślają kim są i jakie są ich korzenie. Musicie nastawić się na dużo wulgaryzmów. Mnie w tej książce strasznie irytowało ich „cmokanie”.

Wydarzenia poznajemy z perspektywy wielu bohaterów. Książka jest o mafii  jednak dla mnie było, to zbyt mocno podkreślane i ta pozycja niestety mnie nie porwała.

Polubiłam Konstantina z Reą i bardzo im kibicowałam.

„Dopóki jej nie spotkałem, nie miałem pojęcia, że jestem taki samotny. Żyłem dla siebie, a teraz mam jeszcze jeden powód, którym jest ona”.

Jeśli jesteście ciekawi tej historii, to musicie przeczytać tę pozycję, być może Wam się spodoba!

„Życie  to jednak nie kartka ani ołówek i gumka.  Pewnych rzeczy nie da się wymazać. Po prostu się nie da. Można jedynie oswoić swoje demony, które tylko czekają z tyłu głowy, że się je uwolni”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X