O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

98% Klary

Klara to młoda, zdolna programistka, która podczas powrotu do domu zobaczyła coś, czego widzieć nie powinna. Jak to mówią znalazła się w złym czasie i w złym miejscu. W obawie o swoje życie rzuca się do ucieczki, jednak, to daremna próba. Zostaje uprowadzona i przetrzymywana wbrew jej woli. Jej oprawcą okazuje się Maksymilian człowiek nieobliczalny i bardzo niebezpieczny. Lubi mieć przewagę nad innymi. Do pokoju, w którym jest przetrzymywana dołącza Maciej. Razem się poddawani torturom przez Psychopatę lecz udaje im się uciec. Muszą się ukrywać, liczą, że ich koszmar się skończył. Jednak prawda jest inna, a Maciej okazuje się wspólnikiem Maksa i nazywa się Damian.

Co jeszcze spotka Klarę??

Czy uda jej się przeżyć??

Ta historia jest bardzo przerażająca. Nasza bohaterka zostanie poddana testowi przez Psychopatę, ponieważ on w ten sposób będzie chciał sprawdzić czy dziewczyna zasługuje na przeżycie. Jednak nie spodziewa się, że dziewczyna podejmie jego wyzwanie i rozpocznie się gra. Przez ponad miesiąc udaje się jej mieć przewagę nad pościgiem, który ją śledzi. Damian staje po stronie dziewczyny i usilnie próbuje przekonać Maksa do zmiany zdania, by jej odpuścił.

To co zrobiła autorka przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Ta pozycja cały czas trzyma w napisaniu i wciąga już od pierwszych stron. Główna bohaterka Klara ma ogromną wolę życia. Tutaj nie ma chwili na nudę, ponieważ ciągle coś się dzieje.

Ja nie takiego spodziewałam się zakończenia. Droga autorko, tak się nie robi … Jest to pierwsza część, a druga podobno się pisze, więc niecierpliwie wyglądam kontynuacji.

Jeśli szukacie historii, która wbije was w fotel, to ta pozycja właśnie taka jest.

Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X