O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Holly. Jesteś moim pragnieniem

Holly to główna bohaterka książki Nany Bekher pt.”Holly. Jesteś moim pragnieniem”. Dziewczyna jest modelką i dostaje szansę na zrobienie kariery i w tym celu wyjeżdża do Włoch. Będąc na miejscu postanawia wrócić do swojej dawnej pasji- projektowania ubrań. We wszystkim pomaga jej Sergio Carlucci, który darzy ją uczuciem, ale Holly boi się zaangażować w nową relację….

Zarówno Holly i Sergio,  to osoby, dla których miłość, zaufanie i szczerość są podstawą związku. Oboje mają swoje tajemnice z przeszłości…..

„Uwielbiałam jego oczy, ten ich blask i sposób, w jaki na mnie patrzył. Nawet gdy był na mnie zdecydowany, w jego tęczówkach dostrzegałam troskę i miłość”.

Jednak gdy wszystko zaczyna się układać, to w ich życiu pojawia się była żona Sergio. Autorka funduje mam wydarzenia, których się nie spodziewamy. Nie zabraknie tu też siostrzanej miłości, dobrych rad i wsparcia.

Czy Holly i Sergio mimo przeciwności losu będą razem???

Ja książki autorki pochłaniam niemalże od razu. Nana Bekher ma lekkie pióro, dzięki czemu przez książkę się po prostu płynie.  Jeśli chcecie spędzić miły wieczór z książką, to jest pozycja idealna.

Serdecznie polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X