O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Sezon na drwala. Pikantna edukacja

Iga to główna bohaterka książki Moniki Willemi pt. „Sezon na drwala. Pikantna edukacja”. Ma ona trzydzieści siedem lat, pełnoletniego syna Beniamina i właśnie rozwiodła się z mężem. Jako świeżo upieczona singielka stawia przed sobą zadanie: odkryć na nowo swoją seksualność!

„Ogłaszam otwarcie sezonu drwala”‼️

Jak skończy się ta historia???

„Miłości się nie szuka, ona sama się zjawia, gdy jesteśmy na nią gotowi. Stawia ci na drodze drugą osobę, a ty wiesz, że to jest to, nie musisz gonić”.

Jest to książka inna niż przypuszczałam. Ta pozycja to poradnik dla par lub tych co chcą poszerzyć swoją wiedzę. Jest to książka dla każdego 18+ ? Tu nie ma tematu tabu.

Autorka w umiejętny sposób pokazuje czym jest cielesność, a wszystkie opisy i pikantne sceny ukazane są z wyczuciem i smakiem.

Książkę czyta się bardzo szybko. Jest lekka i zabawa, a także uczy akceptacji siebie i swojego ciała.

Przekonajcie się sami!

Gorąco polecam ‼️

 

Monika Willemi (Gałuszkiewicz) to seksmentorka, która prowadzi Pikantną Edukację. Ukończyła psychologię i seksuologię kliniczną. Powieść erotyczna jest dla niej narzędziem budującym kobiece pożądanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X