O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Legenda

Legenda” to nowa powieść Jolanty Bartoś, która swoją premierę miała 17 maja 2024 r. Akcja rozgrywa się w Waliszewie gdzie przebywa Liliana zafascynowana baśniami o rusałkach, strzygach i demonach. W to samo miejsce przybywa też Rozalia, która pragnie odnaleźć swoją siostrę. Jest sceptycznie nastawiona do słowiańskich bóstw, o których opowiadała im babcia. Podąża śladem siostry, aż trafia do zajazdu w których wszystko się zaczyna…

Nagle wieczorne powietrze przeciął pisk przerażonego zwierzęcia i sprawił, że wszystko ucichło. Zamarli w przerażeniu, spoglądając na ciemny las. Wyglądał dużo straszniej niż w jasny dzień”.

Z jakimi demonami przyjdzie im się zmierzyć?

By się tego dowiedzieć to już sami musicie doczytać. Ja gwarantuję, że ta książka nie da się tak łatwo odłożyć. Rollercoaster emocji będzie wam towarzyszył już od pierwszych stron. Powieść jest owiana tajemnicą, a bohaterowie zapadają nam w pamięci więc nudy tu nie będzie… Jolanta Bartoś ma lekki styl pisania co sprawia, że przez tą baśń po prostu się płynie.

Ja już jestem nią zachwycona i zachęcam byście przeczytali ją i Wy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X