O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Oszukać fatum

Kiedy wszystko, w co wierzyłeś okazuje się kłamstwem…

„Nie przeszkadza mi, że układasz moje życie po swojemu…Jeśli chcesz, wyrzuć wszystko, co uważasz za niepotrzebne,  tylko zostań… Do niczego cię nie zmuszę, ale jeśli jest choćby cień szansy, że coś do mnie czujesz, dam ci gwiazdkę z nieba albo chociaż spróbuję ci ją dać…”.

Jagna i Kira to główne bohaterki książki autorstwa Agnieszki Jordan-Gondorek pt. ,,Oszukać fatum’’. Młode dziewczyny są kuzynkami, które łączy niezwykła więź. Znają się od dziecka i pomagają sobie w ciężkich sytuacjach. Jednak los im nie sprzyja, a Jagna musi opuścić akademik i obca osoba postanawia jej pomóc…

„Tak bardzo nienawidziłam tego, że muszę nazywać ją po imieniu,  a nie po prostu mamą, przez co mur między nami stawał się jeszcze wyższy, niemożliwy do przebicia. Nieważne, co bym zrobiła, i tak trzymała mnie na dystans”.

Autorka stworzyła postacie, które są barwne i wyraziste, każda z osobna coś wnosi, a przy tym tworzą zgrany team. Napięcie trzyma czytelnika do samego końca. Razem z bohaterami odkrywamy mroczne i tajemnicze sekrety. Ta historia pokazuje, że to co spotyka nas w życiu jest po coś. Styl autorki sprawia, że od tej historii ciężko się oderwać.

,,Oszukać fatum’’ to wciągająca historia młodych ludzi, którzy żyją wśród tajemnic i próbują odkryć prawdę. Ta pozycja pokazuje wspaniałe przyjaźnie, ale też odrzucenie i rodzinne tragedie.  

 Ja bardzo miło spędziłam przy niej czas. Teraz pora na ciebie!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X