O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Zanim zgaśnie iskra

Nawet pod najtwardszym pancerzem można znaleźć ukryte piękno, jeśli tylko będzie się wystarczająco cierpliwym…”.

Elsa Clearwater to główna bohaterka książki Dagmary Zielant-Woś pt. ,,Zanim zgaśnie iskra”. Dziewczyna po doznanej krzywdzie izoluje się od otoczenia, buduje wokół siebie mur nie do przejścia. Nie lubi przebywać wśród ludzi by nie wzbudzać zainteresowania swoją osobą. Chce być kochana jednak boi się ponownego zranienia. Pewnego dnia na progu jej domu pojawia się Alex- jest to człowiek, który jest, tak samo poszkodowany jak ona.

,,To wszystko nie miało dla mnie żadnego sensu. Czułem się jak pionek na szachownicy który wszyscy chcą wykorzystać “.

Mężczyzna uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i jego życie znalazło się w rękach naszej bohaterki. Kobieta przyjmuje go pod swój dach, ponieważ chce mu pomóc, a sama jest lekarzem, ale czuje, że robi coś wbrew swoim zasadom…

,,Kiedy tak na nią patrzyłem, poczułem jak coś drgnęło w okolicach mojego serc. Coś, czego nie spodziewałem się nigdy więcej poczuć”.

Czy Elsa i Alex będą wstanie pomóc sobie nawzajem?

,,Zanim zgaśnie iskra” to poruszająca historia, która pokazuje nam, że w życiu wszystko jest możliwe. Nasi bohaterowie nie liczą, że w ich życiu spotka ich coś miłego, jednak przewrotny los splata ich drogi. Autorka czaruje nas swoim piórem dzięki czemu książkę czyta się bardzo szybko. Ta historia nie jest łatwa i niesie ze sobą ogrom bólu i cierpienia, ale daje też nadzieje…

Koniecznie musicie przeczytać tę pozycję. Nie tylko, że ja ją Wam polecam, i że to mój patronat- trochę tak!! Ta pozycja pokazuje trudne relacje rodzinne, to jak ważna jest wspólna i szczera rozmowa. By dobro zwyciężyło musi wydarzyć się wiele złych i smutnych rzeczy. Ta książka na długo zapadnie w pamięci.

Serdecznie polecam !!!

 

Moje logo znajdziecie na okładce książki

Premiera 15.06.2023

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X