O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Testerka

Eliza Sporosz to główna bohaterka książki autorek Sylwii Kubik i Joanny Szafrańskiej pt. ,,Testerka”. Marcelina natomiast, to dziewczyna, która podejmuje się zadania by przetestować wierność męża Elizy- Wiktora. Jest testerką wierności… Brzmi to trochę dziwnie, ale są kobiety, które korzystają z jej usług. 

,,Moja filozofia pracy jest prosta i klarowna. Przyjść ,zrobić i wyjść. Życie, to właściwie, toczy się poza gmachem urzędu, a nie w nim”. 

Czego dowie się nasza bohaterka?

Odpowiedz na to pytanie znajdziecie w tej pozycji. Czekają was tu niespodziewane zwroty akcji, zabawne sytuacje i bohaterowie z którymi utożsamić może się każdy z nas. Książkę czyta się szybko, a historia jest lekka i zabawna, ale też dotyczy ważnych spraw.

Autorki zwracają tu uwagę na zaufanie, szczerość i rozmowę bez których żaden związek nie przetrwa. Bohaterowie zostali bardzo dobrze wykreowani. Polubiłam bardzo Wiktora, natomiast Oliwia bardzo u mnie podpadła. Z jednej strony to dobrze, że nie mam siostry !!

W tej książce pojawia się jedna z moich ulubionych bloggerek, która robi śliczne zdjęcia. Domyślacie się o kogo chodzi???

Bardzo serdecznie zapraszam was do lektury.

2 thoughts on “Testerka

  1. Brawo! tak trzymać. Widaż, ze dbasz o merytoryczne wpisy na Twoim blogu są ciekawe i b. wartościowe, Dzieki i zapraszam do siebie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X