O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Za białymi goździkami

Anielin Brzask to główna bohaterka książki Sary Alex pt. ,,Za białymi goździkami”. 

Anielin mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i jest na ostatnim roku studiów. Życie dziewczyny toczy się monotonnie. Lubi spędzać czas ze swoją przyjaciółką Anną. Pewnego dnia w swojej ulubionej kawiarni zauważa pewnego mężczyznę, który bardzo ją interesuje. Ma on na imię Alan jest przystojny, szarmancki i stał się niewidomy w skutek wypadku samochodowego. Anielin jest nim zafascynowana i wcale nie przeszkadza jej jego niepełnosprawność. Przyjaciółka odradza jej związek z Alanem przez co lekko się poróżniły. Nasza bohaterka coraz bardziej angażuje się w znajomość z Alanem.

Zakochałam się. Wcześniej myślałam, że to przelotne zauroczenie, ale to zdecydowanie coś więcej. Czuję się przy nim inaczej – wyjątkowo”.

W jej życiu zajdą wielkie zmiany, a wszystko zacznie się od wizyty w domu ukochanego…

Co się wydarzy?

Czy Alan jest tym za kogo się podaje?

,,Za białymi goździkami” Sary Alex to świetny debiut, od którego ciężko się oderwać, bo tak wciąga. Ta książka wywołała u mnie wiele emocji. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Współczułam Anielin i byłam bardzo zła na Aleksa za to co zgotował naszej bohaterce.

Akcja goni akcję, a zakończenie zaskakuje.

Jeśli szukacie czegoś mocniejszego, co wciągnie was od pierwszej strony, to zachęcam Was do poznania twórczości Sary Alex.

Ja już przepadłam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X