O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Wioska skrzatów

„Wioska skrzatów” to najnowsza książka autorstwa Jolanty Bartoś. Autorka znana jest z poczytnych kryminałów i powieści grozy. Teraz nas zaskakuje i oddaje w nasze ręce bajkę napisaną specjalnie dla wnuków.

Głównymi bohaterami są Kuba i Ola, którzy w wiosce skrzatów przekonują się czym jest magia świąt. Ta historia cudownie wprowadza nas w bożonarodzeniowy nastrój i pokazuje świat skrzatów, które ciężko pracują.

Bo Magia Świąt rodzi się najpierw w sercu. To takie uczucie, gdy tam właśnie robi się ciepło, gdy kocha się najbliższych i umie też pomagać innym”.

Ta opowieść wciąga od pierwszej chwili, mali czytelnicy będą nią zachwycenia. Książka została pięknie wydana. Już sama okładka przyciąga wzrok. W środku znajdziecie piękne ilustracje, które młody czytelnik może pokolorować. Myślę, że ta pozycja idealnie sprawdzi się na prezent na Mikołajki czy pod choinkę. W Końcu książka ucieszy każdego książkoholika.

Polecam

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X