O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Zasady gry

Romans sportowy w książce tak czy nie? Ja muszę przyznać lubię takie historie, a wy?

Zasady gry” to najnowsza książka Marty Cyrkiel, która swoją premierę miała 27.06.2024r. i została wydana przez Wydawnictwo Sabat. W tej książce poznajemy Jade Jackson, która jest główną bohaterką książki. W wielu siedmiu lat Jade znienawidziła imię Drake. Jednak po latach  przewrotny los  postanawia połączyć ich ścieżki. Razem mają trenować drużynę małych trampkarzy . Dziewczyna jest bardzo przywiązana do swoich podopiecznych natomiast dla Drake to banda rozwrzeszczanych bachorów. Ich relacje są nie łatwe i pełne spięć. Jade postanawia też zorganizować koncert dla młodszego zawodnika, który uległ wypadkowi podczas drogi na mecz. Gdy nic nie idzie zgodnie z planem, to nagle pojawia się tajemniczy sponsor z własnymi planami. Tutaj idealnie sprawdzi się przysłowie, że od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok i relacje naszej dwójki ulegają zmianie.  Gwarantuje że z tą książka nudzić się nie będziecie.

Bardzo nie spodobała mi się jego reakcja, więc zaczęłam zastanawiać się, o co może chodzić. Nie miałam czasu bawić się w kotka i myszkę. Tym bardziej że musiałam wracać na trening”.

Zasady gry” to nie tylko wciągający romans sportowy ale też mieszanka ciętego języka oraz zaskakujących zwrotów akcji. Marta Cyrkiel stworzyła historię od której ciężko jest się oderwać, pełna humoru z lekkim dreszczykiem emocji. To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i wiem że nie ostatnie. A was zachęcam do przeczytania tej książki. Ja jestem zachwycona!

Przekonajcie się sami !!!

Ps. Książka dedykowana dla osób 18+

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X