O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Jej warunek, Cykl: Seria arabska (tom 5)

Cześć, lubicie historie z Dubajem w tle. Ja ostatnimi czasy bardzo je lubię!

Jej warunek” to najnowsza książka Beaty Majewskiej, która otwiera nową arabską serię, dwutomową, powiązaną z historią Izy i Omara.

Główną bohaterką tej książki jest Kamila, która otrzymuje kusząca propozycje od Księcia Omara. Dziewczyna po cichu marzy by znów znaleźć się w Arabii Saudyjskiej. Po dłuższym namyśle podejmuje decyzję o wyjeździe do Rijadu by tam otworzyć ekskluzywny salon kosmetyczny. Na miejscu spotyka Ahmeda, którego miała okazję już poznać. Przyprowadza on swoją siostrę Malike, która postanowiła skorzystać z usług polskiej stylistki. Kamila radzi sobie coraz lepiej ma spore grono swoich klientek. Jednak Ahmed jest coraz częstszym klientem salonu i stawia sobie cel by uwieść Kamilę. Nasza bohaterka szybko pokazuje swoje pazurki i stawia Ahmeda do pionu. Mężczyzna dwoi się i troi by zdobyć serce słowianki. Czy mu się uda? Gdy postanawiają zacząć od nowa i naprawić swoją relacje, to pewnego dnia podczas wyjścia Kamili do przyjaciół na imprezę w jej salonie wybucha pożar. Dziewczyna dostaje ostrzeżenie by jak najszybciej uciekała, ta nie wiedząc co robić postawia jak najszybciej wrócić do Polski. Kamila ma jeden sekret, którego nie zdążyła wyjawić Ahmedowi. Choć jej serce krwawi i tęskni postanawia urwać kontakt. Gdy pewnego dnia zdobywa się na odwagę to już jest za późno…

Ciągle i ciągle się potykamy, robimy rzeczy, których się wstydzimy, jeszcze zanim się wydarzyły. Jesteśmy bezmyślni, nieuważni, nieszczerzy wobec siebie, a potem docieramy do prawdy i zamiast zrezygnować z kłamstw, brniemy w nie, aż zderzamy się ze ścianą”.

Beata Majewska kolejny raz udowadnia że jest mistrzynią intryg. Co tu się dzieje….

Akcja cały czas toczy się do przodu. Przebieg wydarzeń poznajemy z dwóch stron. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Bardzo polubiłam Kamilę i bardzo jej kibicowałam i nie takiego zakończenie się spodziewałam, dlatego niecierpliwie przebieram nogami na kolejny tom. Jeśli szukacie czegoś co odciągnie was od dnia codziennego, co pozwoli zapomnieć o problemach i wprowadzi w zupełny świat pełny intryg i tajemnic, to ta pozycja jest idealna. Czyta się szybko. Książka jest pięknie wydana, podzielona na rozdziały i każdy z nich został przyozdobiony. Na okładce znajdziemy złote dodatki. Ja na książkach autorki nigdy się nie zawiodłam i wszystkie gorąca polecam.

A kto nie czytał poprzednich zachęcam do nadrobienia.

PS. Książka dla osób 18+

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X