O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Beautiful graves

Pełna pasji i cierpienia historia o dziewczynie, która musi dokonać wyboru….

Evevlynne Lawson to główna bohaterka książki L. J. Shes pt.”Beutiful Gravers ”. Ever to młoda dziewczyna, która wkracza w dorosłość. Jej najlepszą przyjaciółką jest Pippa. Dziewczyny znają się od małego i lubią spędzać czas ze sobą. Przed pójściem na studia wyjeżdżają do Hiszpanii by potem skupić się tylko na nauce. Poznają tam Joe z którym Ever przeżywa romans życia, który kończy się jej złamanym sercem. Dziewczyna traci w wypadku matkę. Ever nie może pogodzić się ze startą bliskiej osoby, dlatego kierowana poczuciem winy postanawia zaszyć się w Salem w stanie Massachusetts. Żyje z dnia na dzień ze swoim  kotem Lokim i współlokatorką Norą, a do tego unika radości z życia i buduje wokół siebie mur nie do przejścia. Jednak pewnego dnia, gdy ginie jej kot poznaje tajemniczego i przystojnego  Dominica. Chłopak stanowi przeciwieństwo Everlynnne i dziewczyna nie jest pewna czy im się uda, ponieważ wciąż myśli o Joe, a minęło już sześć lat.

„Bo czym jest jedna noc w obliczu całego oceanu dni twojego życia?”

Jaka decyzje podejmie Everlynne?

Co jeszcze spotka naszą bohaterkę?

Nasza relacja jest niesamowita- nawet nie muszę mówić mu, co lubię, bo on już to wie. A to dlatego, ze mamy podobny gust co do muzyki, jedzenia, książek. Może więc nic dziwnego, że wciąż nas do siebie ciągnie. Jesteśmy niemalże tacy sami”.

Dziewczyna ma za sobą same złe wspomnienia. Nie lubi swojej pracy, a gdy poznaje Dominica myśli, że jej świat się odmieni jednak dowiaduje się ,że on ma brata którym jest Joe..

Nasza bohaterka będzie miała niezły orzech do zgryzienia. Bardzo ją polubiłam i było mi jej szkoda. Dominic na chwile przypadł mi do gustu, jednak po tym co zrobił przestałam go lubić.

Mimo że historia Everlynne jest bolesna, to zachęcam by poznać ją do końca, ponieważ ta książka daje też radość, która jest nam potrzebna.

Przekonajcie się sami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X