O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Bracia od-wagi

Książeczka „Bracia od-wagi” jest to historia dla dzieci powyżej 7 roku życia. Jest to mój patronat medialny więc zapraszam Was serdecznie na moją patronacka opinię.

„Bracia od-wagi ” to historia dwóch braci Marka i Darka. Chłopcy jak każde dziecko chcą być szczęśliwi i mieć przyjaciół wokół siebie, jednak są często wyśmiewani i wytykani przez swoich rówieśników. Te wszystkie niemiłe doświadczenia sprawiły, że bracia postanowili pojechać na obóz odchudzający.

Czy problemy z nadwagą minęły?

Czy spełnią swoje marzenia?

By poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musieli sięgnąć po tę książkę i doczytać!

Jest to opowieść, która porusza temat otyłości wśród dzieci. Autorka porusza temat akceptacji, szacunku i tolerancji wśród rówieśników. Bajka w rymowanej formie przekazuje ogromne wartości rodzinne i wzajemną pomoc. Musimy pamiętać o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy. Historia ta jest napisana w bardzo przyjemny sposób i czyta się ja bardzo szybko. Dodatkowym plusem tej książki są ilustracje, które są czarno-białe i dzieci mogą je pokolorować. Kolejny plusem jest to, że ta historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, a pierwowzorami byli ojciec i wujek autorki. Anna Rumocka temat otyłości zna niemal od podszewki i bardzo umiejętnie wplotła go do tej bajki. Książka jest dopracowana by wynieść z tej historii, to co najważniejsze.

Ja polecam!!!

Anna Rumocka to spełniona mama trójki dzieci z wykształcenia wizażystka, po szkole rejestracji medycznej. Przeżyła walkę z otyłością i poddała się operacji bariatrycznej. Wydała takie książki jak: ”Matka po sleeve. Walka z otyłością”,

„Ciało mafii”,

„Walka kilogramów, czyli męska otyłość”.

Premiera 19.06.2023

Moje logo znajdziecie na okładce książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X