O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

DOMINA

RECENZJA PATRONACKA

Wolno Ci wszystko, tylko nie wolno Ci go kochać….

Główną bohaterką książki M.K. Barańskiego pt. „Domina” jest Anna absolwentka psychologii, która pracuje w ośrodku leczenia uzależnień. Jej dotychczasowe życie zaczęło ją nudzić i dlatego pragnie odmiany. Tutaj z pomocą przyjdzie Tomasz, który pozna ją z Dominą Marią i wprowadzi ją w świat zakazanego seksu. Anna zaczyna czuć coś w stosunku do Tomasza, coś więcej  niż zwykła przyjaźń i zdaje sobie sprawę z tego, że w pacy jest to zakazane.

Co zrobi? Jak daleko posunie się w swoich marzeniach?

Nikt jeszcze nie patrzył na nią w ten sposób. Żaden mężczyzna nie wytrzymał tak długo kontaktu wzrokowego, nie tracąc pewności siebie. Był twardą skałą, o którą można zarówno się rozbić, jak i na niej znaleźć bezpieczne schronienie. Nieodgadniony i niebezpiecznie nierealny, a jednak stał tam i patrzył na nią tak, że nogi same miękły”.

,,Domina” nie jest to łatwa książka. Zdecydowanie odpowiednia dla czytelników 18+. Bardzo polubiłam Tomasza, natomiast Anna to osoba niezdecydowana i pełna sprzeczności. Ta historia wciąga i ciężko jest się od niej oderwać. Ja jest nią zachwycona, w końcu to mój patronat, ale zdaje sobie sprawę, że znajda się osoby, którym może się ona w ogóle nie spodobać, gdyż nie jest łatwa i zawiera mocne sceny erotyczne. Jednak oderwie wasze myśli od rzeczywistości.

Przekonajcie się sami. Ja polecam!!!

Moje logo znajdziecie na okładce książki.

Premiera 20.10.2023r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X